استخدام یگان ویژه نیروی انتظامی اسلام آبادغرب

1397/12/27
استخدام یگان ویژه نیروی انتظامی اسلام آبادغرب
عنوان خبر: استخدام یگان ویژه نیروی انتظامی اسلام آبادغرب
تاریخ ثبت: 1397/12/27

فرمانده نیروی انتظامی اسلام‌ آبادغرب از استخدام یگان ویژه این شهرستان بدون محدودیت تعداد افراد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اسلام آبادغرب، سرهنگ سلیم سلیمی پیش از ظهر امروز در نشست خبری که با اصحاب رسانه از استخدام یگان ویژه در شهرستان خبر داد و اظهار داشت: یگان ویژه در راستای تامین نیروی انسانی خود از بین دارندگان دیپلم داوطلب پسر می‌پذیرد.

فرمانده نیروی انتظامی اسلام‌ آبادغرب در خصوص شرایط جذب، گفت: از بین جوانان اسلام آبادغرب متولدین سال ۷۴ تا ۸۰ و افردای که داری قد بیش از ۱۷۵ و دارای مدرک حداقل دیپلم با معدل ۱۴ هستند، در یگان ویژه نیروی انتظامی استخدام می‌شوند، این استخدامی بدون محدودیت تعداد افراد است.

وی به کشفیات در زمینه مواد مخدر اشاره و بیان کرد: از ابتدای سال جاری تا‌کنون ۱۰۷ مورد کشفیات داشته‌ایم که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشدی ۶ درصد داشته است.

سلیمی از دستگیری ۳۵ معتاد متجاهر و خرده‌فروش مواد مخدر و پلمب ۶ باب منزل و مغازه در راستای طرح پاکسازی مناطق آلوده و جرم‌خیز شهرستان خبر داد و افزود: البته با تعامل با بهزیستی، تعدادی از معتادان متجاهر زیر پوشش این اداره قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: تعداد ۲۰ نفر از افراد معتاد متجاهر در اجرای ماده ۱۶ مبارزه با مواد مخدر تحویل کمپ‌های ترک اعتیاد آرامش سراب شرف‌آباد و ۱۵ نفر از خرده‌فروشان مواد مخدر نیز تحویل مراجع قضائی داده شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب گفت: به منظور افزایش امنیت اجتماعی طرح مقابله با خرده‌فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر در فواصل مختلف سال به صورت مستمر اجرا می‌شود.

وی افزود: ۶۱ هزار تماس در مدت مذکور با فوریت‌های ۱۱۰ حاصل شده که بیش از ۲۶ هزار آن همراه با عملیات پلیسی بوده است.

سلیمی تاکید کرد: در بحث چهارشنبه‌سوری پلیس شهرستان با پلیس افتخاری و تمامی پرسنل در آمادگی کامل خواهد بود و این را هم باید بدانیم که بیشترین قربانیان چهارشنبه آخر سال کودکان و نوجوانان است که توصیه می‌شود خانواده‌ها از کودکان و نوجوانان خود مراقبت کنید تا سبب بروز فجایع دلخراش و غیرقابل جبران نشوند.

وی در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر موضوع را از طریق سامانه و تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

کلیه حقوق مادی و معنوی پرتال مربوط به شرکت انفورماتیکی پاکا بوده و هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.
Hosted @ IRANJOB | Powered By PAKA GROUP