ایجاد 50 هزار فرصت شغلی پایدار برای مددجویان کرمانشاهی

1397/11/13
ایجاد 50 هزار فرصت شغلی پایدار برای مددجویان کرمانشاهی
عنوان خبر: ایجاد 50 هزار فرصت شغلی پایدار برای مددجویان کرمانشاهی
تاریخ ثبت: 1397/11/13

مدیرکل کمیته امداد استان گفت: کمیته امداد در چهل سال گذشته با پرداخت تسهیلات اشتغال برای بیش از ۵۰ هزار نفر در استان کرمانشاه فرصت شغلی پایدار ایجاد کرده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، حسین خدرویسی با بیان اینکه این فرصت‌های شغلی با پرداخت تسهیلات اشتغال به ایجاد ۵۰ هزار فرصت شغلی پایدار برای مددجویان کرمانشاهیمددجویان ایجاد شده است، افزود: توانمندی اقتصادی و خودکفایی خانوار‌های نیازمند یکی از دستاورد‌های مهم انقلاب اسلامی و خدمات اصلی کمیته امداد به شمار می‌رود.
وی با یادآوری اینکه تسهیلات اشتغال این نهاد به صورت قرض الحسنه، بدون نیاز به سپرده گذاری و با بازپرداخت طولانی مدت در اختیار مددجویان قرار می‌گیرد، عنوان کرد: سقف این تسهیلات در سال‌های اخیر برای مددجویان تحت حمایت ۲۰ میلیون تومان بوده که در صورت نیاز وام‌های تکمیلی نیز به مجریان طرح‌های اشتغال تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه اظهار داشت: همچنین کمیته امداد به منظور به کارگماری مددجویان تحت حمایت و ایجاد اشتغال پایدار برای آنان با کارفرمایان و موسسات کاریابی تعامل و رایزنی می‌کند.
حسین خدوریسی گفت: این نهاد به کارفرمایانی که مددجویان تحت حمایت را بکار گمارند بسته‌های تشویقی شامل حق بیمه سهم کارفرما به مدت دو سال و تسهیلات اشتغال در قبال بکارگیری هر نفر پرداخت می‌کند.
وی با اشاره به اینکه کسب مهارت‌های فنی و حرفه‌ای زمینه ساز ایجاد اشتغال برای افراد است، افزود: در سال‌های اخیر کمیته امداد استان کرمانشاه به منظور توانمندی مددجویان هرساله به بیش از چهار هزار مددجو آموزش‌های مهارتی و فنی و حرفه‌ای به صورت رایگان ارائه کرده است.

کلیه حقوق مادی و معنوی پرتال مربوط به شرکت انفورماتیکی پاکا بوده و هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.
Hosted @ IRANJOB | Powered By PAKA GROUP